Franiszek Piotr

Franciszek Piotr urodził się 2 września 2012 roku w 41 tygodniu ciąży. Był dużym i zdrowym chłopcem, ważył 4,190 kg, mierzył 60 cm. Dostał 10 punktów.

Syn jest naszą największą radością. W chwili obecnej kiedy piszę to świadectwo Franek stawia swoje pierwsze „raczkowe” kroki. Każdego dnia obserwujemy jak dorasta, prawidłowo rozwija się. Każda nowo zdobyta przez Synka umiejętność napawa nas dumą i wzrusza. Nie wyobrażamy sobie już innego życia.

A nasza historia brzmi tak…

O dziecko staraliśmy się w sumie 1,5 roku. Franio począł się w pierwszym leczonym przez Doktora Barczentewicza (serdeczne ukłony i podziękowania) cyklu.

Doktor Barczentewicz stwierdził u mnie problemy hormonalne, zbyt niski poziom progesteronu w II fazie cyklu (inni lekarze zapewniali, że mieści się on w normach zatem jest ok) oraz zbyt wysoki poziom prolaktyny. Zalecił leczenie. W tym samym czasie dwukrotnie spotkaliśmy się także z Instruktorką p. Agnieszką w celu nauki obserwacji cyklu.

Zawsze w naszych modlitwach była prośba o dar dziecka, po pół roku starań zwróciliśmy się także o pomoc do św. Dominika de Guzman, patrona m.in. niewiast niepłodnych, brzemiennych i rodzących. Wierzymy, że to on pokierował nas do właściwych ludzi, u których uzyskaliśmy niezbędną pomoc.

Mamy nadzieję, iż nasze świadectwo będzie pokrzepieniem dla par oczekujących na poczęcie dziecka, a także że nasza historia będzie zachętą do leczenia naturalną i zgodną z zasadami etyki metodą Naprotechnologii oraz do gorliwej modlitwy w tej intencji.

Ania, Piotrek i Franek