Basia

Z radością zawiadamiamy,że nasza córeczka Basia przyszła na świat w dniu 11 maja o godzinie 10.10, w przeddzień Pierwszej Komunii swego brata Staszka :) w 37 tygodniu ciąży z wagą 3300g i wzrostem 51 cm. Jest prawdziwym cudem dla nas. Poród odbył się sprawnie i bez komplikacji. Basia jest naszym 4 dzieckiem (po 2 poronieniach i jednym szczęśliwym porodzie synka).
Oczekiwaliśmy na nią ponad 6 lat. Po trzech latach leczenia w nurcie naprotechnologii i wykonanej laparoskopii (dzięki której zlikwidowano drobne ogniska endometriozy), ku naszemu zaskoczeniu i radości udało się nam zajść w ciążę. Przebiegała ona bez większych problemów. Dzięki monitorowaniu poziomu progesteronu i suplementacji tego hormonu nie miałam żadnych skurczów (które zdarzały się w poprzedniej ciąży i były przyczyną kilku pobytów w szpitalu).
Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za to,że doprowadził nas do poradni naprotechnologicznej. Pragniemy podziękować dr Maciejowi Barczentewiczowi za prowadzenie ciąży w sposób profesjonalny i życzliwy, a także paniom pracującym w poradni przy ul.Czechowskiej w Lublinie za serce i zainteresowanie, których doświadczaliśmy. Dziękujemy także naszej instruktorce modelu Creightona Agnieszce Japoli-Jankowskiej. Agnieszko, dzięki za Twoje ciepło i mądrość. Stałaś się naszym przyjacielem.
Bogu niech będą dzięki! Z modlitwą
-Ela i Piotr z Lublina

DSCN0860 DSCN0677